Srovnejte složení "Goccia di Carnia" s ostatními minerálními vodami porozumíte proč je naše voda opravdový dar přírody

Sodík

Goccia di Carnia je jednou z italských minerálních vod s nejnižším obsahem sodíku (jen 1,2 mg/l). Může působit močopudně a je zvláště vhodná při dietách chudých na sodík.

Dusičnany

Vysoká koncentrace dusičnanů je příznakem znečištění a to buď organického původu (často souvisí s vepřiny) nebo i neorganického, vyskytujícího se v průmyslových oblastech. Především však má původ v umělých hnojivech používaných v zemědělství a v nížinách často zasahuje zdroje pitné vody. Dusičnany mohou způsobovat rakovinu. Minerální voda Goccia di Carnia jich obsahuje pouze 1,6 mg/l.

Minerální sedlina

Je množství minerálních solí zbylých po úplném odpaření jednoho litru minerální vody, ohřáté na 180 stupňů. Hodnoty se pohybují od několika málo miligramů až do 1500 mg/l a více u silně mineralizovaných vod, které se mají užívat jen na lékařský předpis. Goccia di Carnia má výjimečně nízký obsah minerální sedliny: pouhých 69 mg/l.

Vysokohorský pramen

Goccia di Carnia vyvěrá ve výšce 1370m nad hladinou moře na pokraji rozsáhlé přírodní rezervace v srdci Karnských Alp. V této panenské vysokohorské oblasti, daleko od možné kontaminace pesticidy, nehrozí nebezpečí zamoření podzemních pramenů.

Goccia di Carnia 0,25 l sklo perlivá, neperlivá

bar025.jpg

Goccia di Carnia 0,75 l sklo perlivá, neperlivá

vetro075.jpg

Goccia di Carnia 0,5 l perlivá, jemně perlivá, neperlivá

pet050.jpg

Goccia di Carnia 1,5 l perlivá, jemně perlivá, neperlivá

pet150.jpg

Goccia di Carnia 1,0 l sklo perlivá, neperlivá

vetro100.jpg

Goccia di Carnia 1,0 l plast(Blue) perlivá, neperlivá

pet100naturale.gif  pet100frizzante.gif